دکترجواد سعدون‌زاده:اروندکنار سومین مرز واردات کالای همراه مسافر در منطقه آزاد اروند است

دکترجواد سعدون‌زاده:اروندکنار سومین مرز واردات کالای همراه مسافر در منطقه آزاد اروند است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از اروندکنار به‌عنوان سومین مرز واردات کالای همراه مسافر بعد از آبادان و خرمشهر در منطقه آزاد اروند خبر داد.به گزارش آبادان نیوز، اظهار داشت: در روزهای گذشته جلساتی را با مسئولان گمرک داشتیم که پیگیری‌هایی در خصوص مباحث مختلف انجام شد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین این موضوعات در زمینه شهر اروندکنار بود که بدین وسیله همکاری مناسبی از سوی مسئولان گمرک صورت گرفت.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بندر اروندکنار یکی از بنادری است که ظرفیت‌های مناسبی را در زمینه کالا دارد.

سعدون‌زاده تصریح‌کرد: در صورتی که از این بندر و ظرفیت‌های موجود در آن استفاده مناسبی انجام شود می‌توان از آن در راستای توسعه بیشتر شهر اروندکنار استفاده کرد.

وی اضافه‌کرد: در این راستا درخواست شد تا بندر اروندکنار نیز در کنار بنادر آبادان و خرمشهر به عنوان سومین بندر ورود کالای همراه مسافر در منطقه آزاد اروند مصوب شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان‌ کرد: با همکاری مناسب مسئولان گمرک این درخواست مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد در بندر اروندکنار نیز مجوز ورود کالای همراه مسافر نیز صادر شود.

سعدون‌زاده افزود: در صورتی که این امر محقق شود کالای ته‌لنجی از این بندر نیز به منطقه آزاد اروند و شهرهای آبادان و خرمشهر وارد می‌شود.

وی گفت: این کار می‌تواند تاثیر مهمی بر افزایش درآمد، اشتغال‌زایی و بهبود وضعیت اقتصادی مردم شهر اروندکنار داشته باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح‌ کرد: اروندکنار از شهرهای محروم در استان خوزستان است که نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولان دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار