دکتر جواد سعدون زاده :رییس جمهور اجرای فاز ۲ پالایشگاه آبادان را مصوب کند‌

دکتر جواد سعدون زاده :رییس جمهور اجرای فاز ۲ پالایشگاه آبادان را مصوب کند‌

 

 

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اجرایی کردن فاز ۲ پالایشگاه در سفر رئیس جمهور به آبادان مطالبه می‌شود . جواد سعدون‌زاده  اظهار کرد: یکی از مطالبات نمایندگان آبادان در سفر رئیس جمهور به آبادان اجرایی کردن فاز دو پالایشگاه آبادان و تعیین سهم آورده پیمانکار برای فراهم‌ساختن شرایط لازم برای آغاز به کار فاز دوم پالایشگاه خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین تسریع در اجرایی شدن کالای همراه مسافر به شهرهای آبادان و خرمشهر از دیگر خواسته‌های مطالبه شده از رئیس جمهور در آبادان خواهد بود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح‌کرد: همچنین درخواست خواهد شد که بنادر اروندکنار و چوئبده نیز هم در کنار بنادر آبادان و خرمشهر جزو مبادی ورود کالای ملوانی باشند.

سعدون‌زاده اضافه‌کرد: کمک به بهداشت و درمان آبادان و رسیدگی به وضعیت بیمارستان طالقانی آبادان یکی دیگر از درخواست‌ها خواهد بود.

وی خاطرنشان‌کرد: همچنین در خصوص افتتاح و تجهیز بیمارستان اروندکنار، کمک به تسریع در اجرایی کردن اتوبان اروندکنار به آبادان و توسعه بندر آبادان در منطقه تانک فارم از دیگر درخواست‌های ارائه شده به رئیس جمهور در آبادان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار