جلسه مشترک نمایندگان استان و استاندار خوزستان برگزار شد

جلسه مشترک نمایندگان استان و استاندار خوزستان برگزار شد

جلسه مشترک استاندار خوزستان و مجمع نمایندگان استاندار عصر پنجشنبه در استانداری برگزار شد. در این جلسه که موضوع ماده 180 قانون بودجه سال 93 مورد بحث و بررسی قرار گرفت استاندار خوزستان طی سخنانی گفت: در تدوین مدل جدید تقسیم اعتبارات که توسط معاونت برنامه­ریزی استانداری انجام شد مقصد و هدف ما رعایت انصاف در تقسیم بودجه بود. ما می خواهیم شرایطی ایجاد شود که اگر مردمی دستشان نمی­رسد یا نماینده محترم آنها غایب است حق مردم ضایع نشود. در این مدل شاخص­هایی از قبیل جمعیت، محرومیت، بعد مسافت و غیره مورد نظر قرار گرفته است.

این مدل مبنایی کلی است برای تقسیم اعتبارات چه از نوع تملک دارایی و چه موارد دیگر .

دکتر مقتدائی افزود طرح جدید تقسیم اعتبارات با اکثریت آراء مورد تصویب شورای برنامه ریزی استان قرار گرفت.

استاندار خوزستان  در پایان سخنان خود گفت اعتبار ماده 180 برای کارهای معمول و پروژه­هایی است که نیمه تمام هستند و باید تکمیل شوند و این پروژه ها باید با هدف افزایش شاخص های توسعه شهرهای استان و رسیدن به میانگین کشوری باشد. استاندار خوزستان با اشاره حضور سرمایه گذاران در استان گفت :علاوه بر این پروژه ها کارهای بزرگی در کناره رودخانه­ ها، تالاب­ها  و پشت سدها با هدف امنیت رفاه و گردشگری در نظر است انجام شود که اعتبارات آنها خارج از منابع استانی و ملی است و با مشارکت بخش خصوصی در جریان است که اعتبار آنها بیش از  یک دوم اعتبارات عمرانی استان است و انشاء ا... چهره استان دگرگون خواهد شد.

همچنین به منظور هماهنگی میان استانداری و نمایندگان مجلس مقرر شد به منظور افزایش شاخص های توسعه استان و نزدیک کردن این شاخص ها به متوسط کشور،  نمایندگان با بررسی وضعیت پروژه های نیمه تمام ارائه شده از سوی معاون برنامه ریزی استانداری از پروژه های نیمه تمام در اولویت را انتخاب کنند.

نظرات   

 
0 #1 عبدالمجید صالحی 1393-03-27 17:20
جناب آقای دکتر سعدون زاده سلام
لطفاً به داد شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر برسید . این شرکت بزرگ صنعتی کشاورزی که بیش از بیست هزار وابسته معیشتی دارد به دلایل مختلن سیاسی و اجتماعی علی الخصوص لابیگری بعضی از نمایندگان در حال اضمحلال است چنانچه قصد اهتمامی در این زمینه داشته باشید مدارک و مستنداتی خدمتتان ارائه می گردد .فعلاً نمونه مطلب را داشته باشید
بالاخره بخت کارون باز شد

. امیدواریم همانگونه که آقای سادات ابراهیمی با دکتر طالبی و سید بزرگوار ابوترابی به تفاهم رسیده اند جناب مهندس میری مقدم نیز از خیر این عجوزه بگذرد و عطایش را به لقایش ببخشند . فقط در این بین رابطه جناب ابوترابی را با شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر نفهمیدیم . وقتی بداخلاقیهای اجتماعی علناً از افرادی که لباس مقدس روحانیت را بر تن دارند سر می زند ب....... باشد . مطلب درshakey.blogfa
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار