سعدون زاده: خواستار توجه جدی مسئولان به کمبود و کاستی‌های مناطق چوئبده و اروندکنار

جواد سعدون‌زاده عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان در محل تالار غدیر فرمانداری ویژه آبادان با اشاره به ماه مبارک رمضان و فضایل آن اظهار کرد: می‌خواهیم یک تفسیر خدماتی از رمضان داشته باشم؛‌ سفره‌ای که به تعبیر امام راحل(ره) تشنگی و گرسنگی از موارد آن است؛ و این‌ها می‌تواند در ایجاد فرهنگ خدمت به تشنگان  محرومان کمک کند.

وی بیان کرد: به طور مثال وقتی اهالی چوئبده و روستای شلحه ثوامر در ماه رمضان تشنه‌اند، ‌مسئولان رمضانی این قضیه را بهتر درک می‌کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شهرستان اروندکنار مردم از کمبود امکانات و فقر ناشی از نداشتن شغل مناسب در رنج هستند که رفع این چالش اساسی توسط مسئولان رمضانی به خوبی قابل پیگیری و انجام است.

وی یادآور شد: مسئولان با الهام از ماه رمضان ناز مردم را بیشتر می‌کشند و با قدرت پیگیر مسائل آنان هستند و در مراجعه آنان به دفاترشان با آنها با مهربانی و عطوفت برخورد می‌کنند.

سعدون‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود موضوع پیگیری و رفع مشکلات شهروندان را مشروط به یافتن ساز و کارهایی که قابلیت اجرا دارند، ‌دانست و گفت: مدیر خوب و خردورز و مشرف به کارها کسی است که بتواند اهداف خدماتی به مردم را با هنرمندی استخراج و استناد کند و روحیه ریسک پذیری داشته باشد.

به گفته وی؛ زمانی این مسائل شکل اجرایی به خود می‌گیرد که مدیران به لحاظ احاطه علمی به مسائل در سطح بالایی قرار داشته باشند که به حمد خدا در شهر آبادان نیز از این حیث کمبود وجود ندارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: در محل تانک فارم‌ها که برای احداث بندر پیش بینی شده و با انجامش ۵ هزار فرصت شغلی مهیا می‌شود برخی‌ها به دنبال احداث پارک در آنجا هستند، ‌مثل اینکه این افراد اطلاعی از وضعیت بیکاری، ‌اشتغال و چالش‌های پیش روی مردم اطلاعی ندارند که چنین نظری دارند.

وی اظهار کرد: این عدم شناخت‌ها از اولویت بندی‌های شهری ما را در انجام کارها دچار مشکل می‌کند.

سعدون‌زاده تصریح کرد: مصلحت مردم در انجام کارها همراه با فکر و اندیشه ژرف و عمیق است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری کادوس ۴ گفت: این حادثه یک فاجعه عمیق مردمی بود که به مردم آبادان تحمیل شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: از دادستان می‌خواهیم تا با پیگیری موضوع با افراد مسامحه کار و کسانی که می‌توانستند کاری کنند ولی کوتاهی کردند برخورد جدی و قاطعانه کند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار