سعدون زاده : دولت بیش از هر زمان دیگری به حمایت و همدلی مردم نیاز دارد

نماینده مردم آبادان در مجس گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت، کاربرد های متفاوتی در بخش های گوناگون برای تامین منافع کشور دارد.  

جواد سعدون زاده  با اشاره به شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» که از جانب رهبر معظم انقلاب برای امسال انتخاب شد، اظهار کرد: شراط امسال کشور به گونه ای است که دولت بیش از هر زمان دیگری به حمایت و همدلی مردم نیاز دارد و مردم نیز متقابلا به کوشش و تلاش بیشتر دولت چشم دوخته اند.

وی افزود: در بخش بین المللی مذاکرات هسته ای را داریم که اگر طرف های مذاکره کننده، حمایت مردم از این دولت را مشاهده کنند بی شک مجبور هستند از اهداف نامشروع خود در این مذکرات کم کنند زیرا تیم هسته ای ایران با پشتوانه عظیم مردمی در این مذاکرات حاضر شده است و قرار نیست آنها منافع این پشتوانه خود را نادیده بگیرند.

سعدون زاده عنوان کرد: در بخش اقتصادی نیز لزوم جهش اقتصادی و کاهش تورم را داریم که بی شک با حمایت مردم از سیاست های اصولی دولت، می توان غول تورم را مهار کرد که این امر در نهایت منجر به رفاه و آسایش برای ملت ایران می شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بخش اجتماعی نیز با توجه به کاهش نزولات جوی در سال گذشته و پیش بینی ها از کمبود شدید منابع آبی برای سال آینده، تلاش مردم در حمایت از سیاست های دولت به خصوص در بخش صرفه جویی آب خانگی و کشاورزی بسیار حائز اهمیت است و در این خصوص مردم باید به دولت برای عبور آسان از بحران کم آبی کمک کنند.

وی اضافه کرد: کشاورزان که قشری زحمکتش از این ملت به شمار می روند نیز لازم است با اجرای سیاست های وزارت کشاورزی برای ایجاد شبکه های آبیاری نوین در زمین های کشاورزی خود به منظور صرفه جویی در مصرف آب اقدام جدی کنند که در این راه نیز وزارت کشاورزی باید حمایت های بیشتری از کشاورزان داشته باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: البته این نامگذاری صرفا متوجه ملت نیست و دولت نیز باید در سال جاری تلاش خود را برای ایجاد رفاه و آسایش برای ملت ایران دو چندان کند و توجه خود را نه به منازعات بی حاصل سیاسی و شخصی که بر طرح ریزی و اجرای سیاست های اصولی برای سربلندی و عزت مندی ملت ایران متمرکز کند.

سعدون زاده عنوان کرد: انتظار داریم دولت در سال جاری به منظور همدلی با مردم، دغدغه های اصلی آنان یعنی اشتغال، مهار تورم و گرانی، مهار ریزگردها و ایجاد رفاه و آسایش را بیشتر  مورد توجه خاص قرار دهد و در این راه، مجلس شورای اسلامی که خانه ملت ایران به شمار می رود نیز در کنار دولت به منظور اجرای طرح های اصولی برای خدمت هر چه بیشتر به ملت حضور خواهد داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار