دکتر جواد سعدون زاده به عنوان یکی از 2 نماینده فعال‌ نمایندگان خوزستان از نگاه مردم

دکتر جواد سعدون زاده به عنوان یکی از 2 نماینده فعال‌ نمایندگان خوزستان از نگاه مردم

در شش ماه اخیر پروژه‌ای با دعوت اساتید صاحب‌نظر به‌منظور بررسی میزان رضایتمندی از نمایندگان مجلس نهم استان خوزستان از سوی پایگاه خبری آرانیوز صورت گرفت که در نهایت دو نماینده از استان خوزستان بعد از آنالیز داده‌های به‌دست‌آمده از شهرهای مختلف استان خوزستان، به‌عنوان نمایندگان فعال استان خوزستان در مجلس معرفی شدند.

در این طرح پایش، به‌صورت تلفنی و حضوری از برخی افراد و نخبگان و مردم عادی نظرسنجی‌هایی صورت گرفته که در نهایت بعد از تجمع اطلاعات به‌دست‌آمده، دکتر جواد سعدون زاده نماینده مردم آبادان و دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا در مجلس به‌عنوان فعال‌ترین نمایندگان از دیدگاه مردم معرفی شدند.

این دو نماینده با فاصله معنی داری از سایر رقبا پیشی گرفته‌اند و به علت شرایط نسبتاً برابری که اطلاعات به‌دست‌آمده نشان می‌داد، این دو نماینده به‌عنوان فعال‌ترین نمایندگان معرفی و به عبارتی با میزان رضایتمندی بالای مردمی مواجه شده‌اند.

پیگیری شهرستان شدن اروندکنار، پیگیری لایروبی اروندرود به عنوان گلوگاه احیای تجارت در شهرهای آبادان و خرشهر و احیای نخیلات آبادان، توجه خاص به شایسته‌سالاری، دوری از حاشیه‌سازی‌های رایج، زدن حرف‌های منطقی به‌جای نطق‌های آتشین و احساسی و مردمی بودن از جمله شاخص‌هایی بود که به‌عنوان شاخصه‌های دکتر سعدون زاده مطرح شدند.

همچنین پیگیری‌های جدی به‌منظور آغاز عملیات ساخت دو پروژه راکد مانده به نام‌های پتروشیمی مسجدسلیمان و کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان، امکان برقراری ارتباط مردم با نماینده، میدان دادن به جوانان در فعالیت های مختلف و در سمت های مدیریتی، حضور دائمی در حوزه انتخابیه و سرکشی به پروژه‌های از جمله شاخص‌های دکتر جلیلی از نگاه مردم بوده است.

به نظر می‌رسد با وجود در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، این دو نماینده با اقبال عمومی بیشتری نسبت به سایرین در حوزه‌های انتخابیه خود باشند.

 

منبع خبر : آرا نیوز

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار