افتتاح دو پروژه عمرانی -آموزشی در چوئبده

 صبح امروز همزمان با سالگرد،شهادت شهید رجایی و باهنر یا حضور شهبازی معاون و فرماندار ویژه شهرستان آبادان به همراه دکتر سعدون زاده نماینده مردم محترم شهرستان آبادان به همراه سایر مسئولین پروژه دبیرستان نه کلاسه امام خمینی از چوئبده و فاز اول شبکه توزیع برق چوئبده مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبادان شهبازی در آیین افتتاح و بهره برداری این دو پروژه اظهار داشت:
توفیقی حاصل شد که مأموریتی که مردم به مسئولین خود داده اند این بار در قالب افتتاح این دبیرستان و سازماندهی شبکه توزیع برق چوئبده با همراهی تمام مسئولین محترم به ثمر بنشیند.
هفته دولت را که تداعی گر خاطرات و ایثارگری های بزرگ مردانی است که برای سرافرازی کشورخود تلاش کردند را به همگان تیریک عرض میکنم.
فرماندار ویژه آبادان نقشه راه دولت تدبیر و امید را پیگیری و رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار را دانست و اظهار داشت: در همین راستا با سرکشی ها و اقدامات صورت گرفته هم اکنون در جهت ایجاد اشتغال 500 هکتار از مزارع پرورش میگوی چوئبده زیر کشت است که این رقم در حال حاضر باعث اشتغال 500نفر شده است که با افزایش 800 هکناری این سایت قطعأ شاهد شکوفایی بیشتر منطقه خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته مبلغ یک میلیارد و سیصد تومان علاوه بر اعتبار چوئبده به عنوان مازاد به آن تخصیص داده شده است، گفت:
پروژه های شهرداری چوئبده که در ورودی شهر به چشم میخورد علیرغم مشکلاتی که دارند با همدلی شهرداری شورای شهر به خوبی نمایان است.
همچنین بنادر چوئبده و مسکن مهر آن فعال میباشد، با پیشنهاد و اهالی این شهر نیز در احداث بازارچه مرزی چوئبده در دستور کار قرار گرفت ما آماده هستیم که هر پیشنهادی و موضوعی را که به آبادانی چوئبده ختم میشود را پیگیری کنیم.
وی با توجه به تأکید و پیگیری دکتر مقتدایی استاندار خوزستان در خصوص توجه بیشتر به حاشیه های شهر و روستا خاطر نشان کرد:
در بحث آب اتفاقات خوبی افتاده است، اما هنوز راضی نیستیم، زیرا با نقطه هدف فاصله داریم.تمامی تلاش مسئولین این است که بازارچه خدمات بهتر ماندگاری مردم را درچوئبده ثبت کنند و حتی شرایطی را فراهم آوردند که این شهر مهاجرپذیر باشد. تمامی سعی ما براین است که در راستای تعلق خاطر مردم به سکونت در چوئبده موضوعات برق، گاز ، آب شرب و کشاورزی را با پیگیری در جهت رضایت مردم به سرانجام برسانیم.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در پایان خاطرنشان کرد: این پولی که برای انجام پرو ژه ها خرج میشود، پول خود مردم است که در اختیار دولت قرار میدهند. نقش ما فقط سیاست گذاری و هماهنگ کننده و تعیین اولویت ها است.
 به هرحال با توجه به اینکه هدف استاندار محترم دستیابی به استانی متحد و منسجم می باشد و با عنایت به اینکه خوزستان خط جهاد و شهادت ایرانی اسلامی بوده است، امیدوارم این خط در حوزه پیشرفت و آبادانی، شکوفایی و پیشرفت بهتر را در خود ببیند.

 

 

 

نظرات   

 
+1 #1 دانشجو 1394-06-09 12:53
با سلام
امیدوارم مردم قدر زحمات شما را دانسته و در دوره بعد به شایستگیهای شما رای دهند.
با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار