قدردانی دکتر علوی فاضل از دکتر جواد سعدون زاده

قدردانی دکتر فاضل از دکتر جواد سعدون زاده

دکتر مجتبی علوی فاضل در هشتمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان اظهار کرد: نحوه برون‌سپاری اختیارات و وظایف دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت امنای استانها درحال انجام است که بزودی اعلام می‌شود.

وی کاهش بوروکراسی و هزینه‌ها، سرعت کار، افزایش رضایتمندی، چابک سازی، بهره‌وری و برون سپاری را از اهداف اجرای طرح تجمیع خواند و با توجه به مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از 15 معاونت به 9 معاونت کاهش می‌یابد که این تجمیع نیز از اول تیرماه اجرایی و ابلاغ می شود.

علوی فاضل در این نشست با تشریح ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بر اساس این ساختار نمایندگان تام‌الاختیار و معاونین هماهنگی استانها حذف و دبیرهیئت امنای هر استان به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان انتخاب و شوراهای تخصصی در زمینه فعالیت‌های مختلف دانشگاه در استانها راه‌اندازی می شود.

رئیس مرکز هماهنگی امور استان‌ها و هیئت‌های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بر اساس ساختار جدید دانشگاه به هیات امنای هر استان اختیارات و وظایف بیشتری داده می‌شود، گفت: نحوه برون‌سپاری اختیارات و وظایف دانشگاه آزاد اسلامی به هیئت امنای استانها درحال انجام است که بزودی اعلام می شود .

علوی‌فاضل همچنین گفت: با اجرای این طرح 400 پست سازمانی و مدیریتی در استانهای کشور حذف می شود .

وی در ادامه با قدردانی از زحمات دکتر امیدوار رضایی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در استانهای خوزستان و چهارمحال و بختیاری و همچنین دکتر علی بختیارپور معاون هماهنگی استان خوزستان و دکتر شهرام لک رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و دکتر سعدون زاده نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

دکتر شهرام لک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز با ارائه گزارشی از نحوه اجرای تجمیع در این استان، اظهار کرد: در راستای دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تحقق اهداف دانشگاه، اکنون طرح تجمیع در استان در حال انجام است که در این مورد دبیرخانه هیئت امنای استان تشکیل و شوراهای تخصصی نیز با انتخاب روسای شوراها از سوی اعضای ان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار آرانیوز. دکتر علی شمخانی، آیت الله موسوی جزایری، آیت‌الله محمد حسین احمدی، دکتر عبدالحسن مقتدایی، دکتر مجتبی علوی فاضل، دکتر شهرام لک، دکتر پرویز عسگری، دکتر غفار پور بختیار، حجت الاسلام عبدالباری جوانمرد زاده، دکتر منصور امین، دکتر مسعود صفایی مقدم، دکترجواد سعدون زاده و دکتر سید احمد زرهانی، کماکان اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان هستند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آخرین اخبار